Prodej zařízeného bytu 2+1

ulice Krátká, Milovice - Boží Dar

bytová jednotka 2+1, 64 m2

garážové parkovací místo

samostatná garáž

sklep

AUKCE UKONČENA 20.12.2019 - PROBÍHÁ REZERVACE

Popis nemovitosti

Kompletně zařízený, vkusně vybavený a nadstandardně zabezpečený byt 2+1, s podlahovou plochou 64 m2, v Milovicích na Božím Daru bude uvolněný k nastěhování na jaře 2020. Bytové domy na Božím Daru byly původně postaveny pro vyšší důstojníky, proto se odlišují od bytů v ostatních částech Milovic. Výhodou armádních bytů je například vlastní zdroj pitné vody s kvalitou blízkou kojenecké vodě a narozdíl od jiných sídlišť, také dostatečně velké parkoviště. 

Původní panelový dům i samotný byt prošel v roce 2009 kompletní rekonstrukcí. Z původního domu zůstaly pouze obvodové zdi. Zděné jádro, okna, dveře, rozvody vody i elektřiny, zkrátka vše bylo vyměněno za nové. V roce 2019 proběhla oprava střechy. Byt je nabízený včetně důkladně promyšleného vybavení. Požadovaná cena je za uvedené nemovitosti (byt, garáž, garážové stání), přičemž vybavení bude ponecháno v bytě.

K bytu náleží sklepní kóje, garážové stání ve společné garáži a samostatně stojící vlastní garáž, kterou lze využít třeba jako soukromou posilovnu. Samozřejmostí jsou u obou parkování automatická vrata.

Kromě nábytku, který tvoří široká postel, šatní skřině, komody, poličky, dva psací stoly se židlemi, sedací souprava a kuchyňská linka, je součástí vybavení také několik Full HD monitorů, 3D pasivní televizor, 100" promítací plátno s 3D Full HD projektorem, pračka, myčka, lednice a indukční trouba s pyrolytickým čištěním. Osvětlení převážně úspornými LED žárovkami je automatické, ovládané mobilní aplikací. Některé vypínače a chytrou zásuvku lze ovládat rovněž radiovým signálem. Systém lze snadno dále rozšiřovat o dalších prvky chytré domácnosti.

Pasivní bezpečnost bytu zvyšují bezpečností dveře 3. třídy se dvěma zámky a trezorovým mechanismem zamykání; zárubně vylité betonem, v 6ti bodech zapuštěné do panelu; digitální kukátko s nočním viděním; vnitřní bezpečnostní kamera s nočním viděním.

Bytový dům dle PENB v kategorii D (mírně úsporná) je vytápěný a také chlazený tepelným čerpadlem. Provoz domu je tak levný a prostředí v bytech příjemné i v parném létě, což u panelových bytů rozhodně není běžnou záležitostí. 

Tento byt je vhodný pro nadšence do moderní techniky, mladou rodinu či singles, kteří hledají příležitost jak vykročit do samostaného života, bez nutnosti dalších investic do vybavení. Stačí prostě přijít a bydlet. Stejně tak může být vhodnou investiční příležitostí na další pronájem.

 

Fotogalerie

Náklady na bydlení

PLATBY ZA DŮM

záloha do fondu oprav      1600,- Kč /měs.
platba do fond správy   162,- Kč  /měs.
domovní odpad   50,- Kč /měs.
úklid domu   115,- Kč /měs.
záloha na teplo   900,- Kč /měs.
záloha na studenou vodu   150,- Kč /měs.
záloha na teplou vodu   250,- Kč /měs.
osvětlení společných prostor   40,- Kč /měs.
CELKEM   3267,- Kč /měs.

PLATBY ZA BYT

záloha na spotřebu elektřiny - byt    700,- Kč
záloha na spotřebu elektřiny - garáž   300,- Kč
náklady na garážové stání   150 - Kč
internet   330,- Kč
     

 

Hospodaření SVJ je vyrovnané, s kladným zůstatkem.

 

Vybavení bytu

Byt je kompletně vybavený. Vybavení bude ponecháno v bytě.

LOŽNICE

OBÝVACÍ POKOJ:

KUCHYŇ:

CHODBA:

GARÁŽ:

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si byt nejdříve pohodlně z domu, potom se dohodneme na vhodném termínu osobní prohlídky.

virtu_331

https://www.nview.cz/vp/vp551/

 

Půdorys bytu

pudorys_milovice

Kontakt

RBE   www.realitybenes.cz  g8logoweb   RE/MAX G8 Reality
E: radek.benes@re-max.cz Rohanské nábřeží 678/27
T: 602 651 501  Praha 8 - Karlín
   

 

Rezervace termínu prohlídky

>> REZERVACE OSOBNÍ PROHLÍDKY <<

Termíny pro prohlídky jsou vyčerpány.

Prodejní aukce byla ukončena 20.12.2019 ve 20:00

Probíhá rezervace.

 

Kontaktní formulář