Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 s terasou, Praha 6 - Vokovice

Nabídněte cenu k jednání.

Provizi a právní servis hradí prodávající

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 2+1 (75 m2), s terasou ve Vokovicích - Praha 6, ul. Na Volánové, poblíž stanice metra Nádraží Veleslavín, s výhledem na oboru Hvězda.

K bytu náleží dva sklepy o celkové ploše 10 m2 a terasa 12 m2. V bytovém domě je pouze 5 jednotek, ve sklepě je k dispozici nevyužívaná tělocvična a na malém dvorku posezení pod pergolou.

Byt je nájemníky starostlivě udržovaný, koupelna je po zdařilé rekonstrukci. Byt bude vyklizen a uvolněn pro nového majitele. Před stěhováním bude stačit vyměnit koberce a nově vymalovat, jinak nejsou nutné další investice. Nad bytem je volná půda, která by se možná dala využít ke zvětšení bytu.

Topení v domě je dálkové, s vlastní výměníkovou stanicí ve sklepě. 

Byt je vhodný pro vlastní bydlení i na investici.

Financování hypotékou je možné, výhodné podmínky zajistíme. Inzerovaná cena je k jednání a zahrnuje provizi i právní servis.

 

3. podlaží (2.patro)

2x sklep

Energetická náročnost budovy - G

Fotogalerie

Půdorys bytu - 3D

na_volanove_v2-od_balkonu

Rozměry bytu

na_volanove_v2

Radek Beneš

Dlouhodobě působím v oblasti obchodu, marketingu a financí. Zaměřuji se především na nové stavební příležitosti pro developery i samostatné stavebníky. Stejně dobře poradím kupujícím při jednáních o vyhlédnuté nemovitosti, jakož i prodávajícím, kteří uvažují o prodeji bytu, domu, pozemku nebo průmyslového areálu.

Každá stavba, velká i malá, stejně jako každá nemovitost vyžaduje pozornost a pečlivou přípravu při přípravě prodeje, pronájmu, koupě, rekonstrukce nebo výstavby.   

K poradenství používám metodu „ZSR“, tj. „Zdravý selský rozum“ a radím stejně dobře prodávajícím i kupujícím. 


Radek Beneš

Kontaktní formulář