Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk v centru Hradce Králové

o výměře 48 m2

v osobním vlastnictví

ulice Mánesova

1. nadzemní podlaží (přízemí)

Prodejní cena 4 500 000 Kč

Včetně provize a právních služeb

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji přízemní byt 2+kk po rekonstrukci, v centru Hradce Králové.

Ze vstupní chodby s vestavěnou šatní skříní lze vstoupit do malé komory, do koupelny s WC a do kuchyně, která je průchozí dále do obývacího pokoje. Obývací pokoj vybavený vestavěnou šatní skříní se rozděluje na obytnou část a ložnici žaluziovým závěsem. Okna z kuchyně a koupelny vedou do dvora, okna z pokoje do ulice. Vytápění a ohřev TUV je zajištěn plynovým kotlem umístěným v koupelně. K bytu náleží velký sklep a uzavřený dvůr ve vnitrobloku je přístupný pouze pro obyvatele domu a dvou sousedních vchodů.

Domy ze 30. let 20. století uspořádané do městských bloků poskytují v uzavřených dvorech klid i v jinak rušném centru města. V bezprostřední blízkosti domu se nachází několik parků, včetně uzavřených dětských hřišť. V okolí cca 5-10ti minut pěší chůzí najdeme školu, gymnázium, polikliniku, kompletní síť obchodů, cukrárnu, restauraci, soutok Labe a Orlice, za rohem zastávku MHD. Parkování v centru města pohodlně řeší parkovací dům Katchnerka.

Výhodné financování Vám rádi zajistíme. 

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

529-manesova 529-manesova3da

Zálohy na služby a energie

Zálohy na provoz bytu  Kč/ měs.
Elektřina 1 200 Kč
Voda 481 Kč
Plyn 2 900 Kč
Fond oprav 1 500 Kč
Ostatí poplatky 110 Kč
CELKEM 6 191 Kč

 

Radek Beneš

Dlouhodobě působím v oblasti obchodu, marketingu a financí. Zaměřuji se především na nové stavební příležitosti pro developery i samostatné stavebníky. Stejně dobře poradím kupujícím při jednáních o vyhlédnuté nemovitosti, jakož i prodávajícím, kteří uvažují o prodeji bytu, domu, pozemku nebo průmyslového areálu.

Každá stavba, velká i malá, stejně jako každá nemovitost vyžaduje pozornost a pečlivou přípravu při přípravě prodeje, pronájmu, koupě, rekonstrukce nebo výstavby.   

K poradenství používám metodu „ZSR“, tj. „Zdravý selský rozum“ a radím stejně dobře prodávajícím i kupujícím. 


Radek Beneš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF