Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk, Praha 9 - Libeň

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka zrekonstruovaného bytu 3+kk v Libni, který se nachází v 5. patře, na rohu ulic U Svobodárny a Sokolovská, odkud je přibližně stejně blízko do parku Podviní i do oblíbeného nákupní centra Galerie Harfa a multifunkční arény O2.


Byt je tvořen hlavní obytnou místnosti (30,13 m2) s pěkným kuchyňským koutem, ložnicí (19,33 m2), dětským pokojem (18,54 m2), prostornou vstupní halou (10,34 m2), praktickou komorou (4,5 m2), rohovou koupelnou (3,84 m2) a samostatným WC (1,26 m2).


V koupelně je dostatek místa na pračku se sušičkou, úložné prostory v bytě poskytuje rohová zrcadlová skříň v hale, dále vestavěná skříň v ložnici a především velmi praktická komora.


Dům i byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Na podlahách pokojů jsou poctivé dřevěné parkety, v kuchyni a koupelně praktická dlažba. Vstup do bytu je chráněn bezpečnostními dveřmi.
V okolí domů naleznete veškerou občanskou vybavenost od městské i meziměstské dopravy, přes obchody, kompletní lékařskou péči (Nemocnice s poliklinikou Vysočany), školy, školky, střední školy, park, sportoviště a hřiště.


Bezpečné parkování je zajištěné na dvoře domu, ve vnitrobloku. Zájemcům pošleme odkaz na virtuální prohlídku a následně domluvíme vhodný termín osobní prohlídky.


S financováním nemovitosti rádi pomůžeme i v této době. Vzhledem k velkým objemům a zkušenostem s úvěrováním nemovitostí, se stále dokážeme dostat na lepší podmínky, které vyjednáváme pro naše klienty.

Jsme Broker Consulting a.s. - Finance & Reality, SPOLU! ID 46216

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorys bytu - 3D

3d_-_u_svobodarny

Zálohy a náklady na bydlení

Elektřina v bytě      800 Kč/měs.
Plyn v bytě    167 Kč/měs.
Internet    500 Kč/měs.
Parkování ve vnitrobloku   1243 Kč/měs.
Voda pro 3 osoby    300 Kč/měs.
Teplo   2000 Kč/měs.
Teplá voda    500 Kč/měs.
Úklid domu    122 Kč/měs.
Komunální služby      88 Kč/měs.
Výtah      52 Kč/měs.
Společná elektřina      34 Kč/měs.

Rychlá prohlídka bytu v messengeru

PROHLÍDKA V MESSENGERU 

 

Radek Beneš

Dlouhodobě působím v oblasti obchodu, marketingu a financí. Zaměřuji se především na nové stavební příležitosti pro developery i samostatné stavebníky. Stejně dobře poradím kupujícím při jednáních o vyhlédnuté nemovitosti, jakož i prodávajícím, kteří uvažují o prodeji bytu, domu, pozemku nebo průmyslového areálu.

Každá stavba, velká i malá, stejně jako každá nemovitost vyžaduje pozornost a pečlivou přípravu při přípravě prodeje, pronájmu, koupě, rekonstrukce nebo výstavby.   

K poradenství používám metodu „ZSR“, tj. „Zdravý selský rozum“ a radím stejně dobře prodávajícím i kupujícím. 


Radek Beneš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF