Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej zařízeného bytu 2+1

ulice Krátká, Milovice - Boží Dar

bytová jednotka 2+1, 64 m2

2. nadzemní podlaží

garážové parkovací místo

sklep

3.200.000,- Kč

 

PRODÁNO

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji kompletně zařízený, vkusně vybavený byt 2+1, s podlahovou plochou 64 m2, v Milovicích na Božím Daru.  Bytové domy na Božím Daru byly původně postaveny pro vyšší důstojníky, proto se odlišují od bytů v ostatních částech Milovic. Výhodou armádních bytů je například vlastní zdroj pitné vody s kvalitou blízkou kojenecké vodě a narozdíl od starších sídlišť, také dostatečně velké parkoviště. V tomto domě však byty nebyly armádou užívány, neboť došlo k odsunu vojsk.  

Původní panelový dům i samotný byt prošel v roce 2009 kompletní rekonstrukcí. Z původního domu tak zůstaly pouze obvodové zdi. Zděné jádro, okna, dveře, rozvody vody i elektřiny, zkrátka vše bylo vyměněno za nové. V roce 2019 proběhla oprava střechy. Byt je nyní nabízený včetně vybavení. Požadovaná cena je za uvedené nemovitosti (byt a garážové stání), přičemž převážná část vybavení bude ponechána v bytě. 

K bytu náleží sklepní kóje a podzemní garážové stání v garážovém domě. Byt je v osobním vlastnictví, garážové stání je v družstevním vlastnictví.

Vybavení bytu, které je součástí nabídky sestává z kuchyňské linky, včetně spotřebičů), vestavěné skříně, drobných skřiňek a úložných prostor, rozkládací sedací soupravy, komody, pračky, sušičky a postelí bez matrací, svítidla a záclony. Terárium s želvou se však odstěhuje spolu s obyvateli bytu.

Bytový dům dle PENB v kategorii D (mírně úsporná) je vytápěný a také chlazený tepelným čerpadlem. Provoz domu je tak levný a prostředí v bytech příjemné i v parném létě, což u panelových bytů rozhodně není běžnou záležitostí. 

Tento byt je vhodný pro mladou rodinu či singles, kteří hledají příležitost jak vykročit do samostaného života, bez nutnosti dalších investic do vybavení. Stačí prostě přijít a začít bydlet.


Stejně tak může být vhodnou investiční příležitostí na další pronájem.

 

Byt bude k nastěhování na jaře 2022. 

 

Fotogalerie

Náklady na bydlení

Náklady a poplatky dle evidenčního listu SVJ

osvětlení domu   643  Kč/rok 
úklid domu 1.293 Kč/rok
domovní odpad 2.400 Kč/rok
správa domu 1.944 Kč/rok
studená voda pro 4 osoby 6.562 Kč/rok
teplá voda pro 4 osoby 3.351 Kč/rok
teplo 9.666 Kč/rok
voda pro TUV 2.077 Kč/rok
fond oprav 19.200 Kč/rok
CELKEM 47.140 Kč/rok
CELKEM  3.923 Kč/měs.

 

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si byt nejdříve pohodlně na obrazovce telefonu nebo počítače. 

virtu-milovice

Virtuální prohlídka

 

Podobně může být prezentována i Vaše nemovitost. Virtuální prohlídka šetří Váš čas. Na osobní prohlídku přijdou převážně skuteční zájemci připravení vyjednávat, ne se teprve rozhlížet.

Půdorys bytu

2d-milovice_21

Půdorys bytu s legendou

3D-Milovice_21_popis

PENB - kategorie D

penb1 penb2 

Vybavení bytu

V bytě bude ponecháno následující vybavení:

Kuchyň

Předsíň

Obývací pokoj

Pokoj

Koupelna a WC

Lokalita

Okolní lesy jsou rájem pro houbaře. Milovníci přírody často zamíří na procházky do přírodní rezervace Milovice v bývalém vojenském prostoru za divokými koňmi, pratury a zubry, kteří již byli v divoké přírodě vyhubení.

Podrobnější informace o rezervaci naleznete na stránce: https://www.ceska-krajina.cz/rezervace/prirodni-rezervace-milovice/

Děti i s rodiči mohou dovádět v zábavním parku Mirákulum: https://www.mirakulum.cz/

Nadšenci do bojové techniky a terénních vozidel ocení blízkost tankodromu: https://www.tankodrommilovice.cz/

V Milovicích se pravidelně konají Farmářské trhy a na bývalém vojenském letišti hudební akce, jako například Let It Roll nebo Votvírák. 

Milovice a zejména jejich část Boží Dar jsou lokalitou vhodnou předevší pro mladé rodiny, ať už s dětmi nebo mladé páry, které teprve o založení rodiny uvažují. 

 

 

PROHLÍDKA NEMOVITOSTI

REZERVACE TERMÍNU

 

Vyberte si volný termín na prohlídku nabízeného bytu s makléřem a přijďte včas. 

Na místě budou k dispozici návleky na boty, nemusíte se zouvat.
V bytě bydlí děti a přestože při prohlídce nebudou přítomny, tak během prohlídky prosím použijte roušku nebo respirátor.

Pokud si s rezervačním formulářem nebudete vědět rady, zavolejte mi na T: 602 651 501.

Radek Beneš

Dlouhodobě působím v oblasti obchodu, marketingu a financí. Zaměřuji se především na nové stavební příležitosti pro developery i samostatné stavebníky. Stejně dobře poradím kupujícím při jednáních o vyhlédnuté nemovitosti, jakož i prodávajícím, kteří uvažují o prodeji bytu, domu, pozemku nebo průmyslového areálu.

Každá stavba, velká i malá, stejně jako každá nemovitost vyžaduje pozornost a pečlivou přípravu při přípravě prodeje, pronájmu, koupě, rekonstrukce nebo výstavby.   

K poradenství používám metodu „ZSR“, tj. „Zdravý selský rozum“ a radím stejně dobře prodávajícím i kupujícím. 


Radek Beneš

Kontaktní formulář