Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Kostelec nad Orlicí

Chata se zahradou

NA PRODEJ

2 500 000 Kč

cena včetně provize a právního servisu

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu se zahradou na vlastním pozemku v Kostelci nad Orlicí. 

Podle územního plánu leží pozemek v zóně pro bydlení v rodinných domech. V okolí je několik chat a navazuje zástavba rodinnými domy. Pozemek je na jižním okraji Kostelce nad Orlicí, dál na jih jsou jen pole a les.

Chata byla obývána celoročně a bez větších úprav lze pokračovat v užívání a rekreaci prakticky po celý rok. Objekt vyžaduje údržbu u dřevěných prvků konstrukce, např. venkovní zábradlí nebo zahradní nábytek. U vstupní branky je dlážděná terasa se zahradním krbem, obytná a užitková část zahrady je rozdělená vzrostlými keřemi. Na užitkové části je umístěn skleník z makrolonu s betonovou podezdívkou a masivní kovovou konstrukcí.

Původní zděná část chaty je podsklepená a zvýšená na terénem o 85cm, přístavba obývacího pokoje z PUR panelů je na úrovni pozemku. Do pokoje se vstupuje po vnitřním schodiští a francouzským oknem na terasu se zahradním krbem. Ve zděné části objektu se nachází kuchyň, koupelna s WC, zasklená veranda a podkrovní pokoj, přístupný po strmém schodišti. Zasklení verandy lze při pěkném počasí odklopit a verandu otevřít do zahrady. Nad verandou je v celé délce balkón přístupný z podkrovního pokoje.

Inženýrské sítě:

- do chaty je zavedená pitná voda z veřejného vodovodu s chatařskou přípojkou.

- do chaty je zavedena elektřina 230/480V

- splašková kanalizace je řešena jímkou

Přístup k pozemku je po mlatové cestě, část pozemku je v podílovém spoluvlastnictví prodávajícího. Prodávající zajišťuje zřízení věcného břemene s právem chůze a jízdy ve prospěch nabízeného pozemku. 

V souladu s vyhláškou č. 264/2020 Sb. o energetické náročnosti budov tento objekt nespadá do povinnosti vypracovat PENB.  

     

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

m5347-kostelecprizemi

m5347-kostelecpuda

Financování

Vhodný úvěr a postup financování pro tuto nemovitost připraví Martina Podzimková.

T: 702 747 957

E: martina.podzimkova@bcas.cz

W: martinapodzimkova.cz

KONZULTACE ZDARMA

martina

Radek Beneš

Dlouhodobě působím v oblasti obchodu, marketingu a financí. Zaměřuji se především na nové stavební příležitosti pro developery i samostatné stavebníky. Stejně dobře poradím kupujícím při jednáních o vyhlédnuté nemovitosti, jakož i prodávajícím, kteří uvažují o prodeji bytu, domu, pozemku nebo průmyslového areálu.

Každá stavba, velká i malá, stejně jako každá nemovitost vyžaduje pozornost a pečlivou přípravu při přípravě prodeje, pronájmu, koupě, rekonstrukce nebo výstavby.   

K poradenství používám metodu „ZSR“, tj. „Zdravý selský rozum“ a radím stejně dobře prodávajícím i kupujícím. 


Radek Beneš

Kontaktní formulář