Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata s pozemkem

vhodným ke stavbě

rodinného domu 

1.600.000 Kč

včetně provize a právního servisu

Popis nemovitosti

Nabízíme chatu s velkým pozemkem, který je použitelný i jako stavební pozemek, v klidném lesním údolí - Nový Hrádek - Rzy, katastrální území Dlouhé.

Chata je aktuálně funkční a obyvatelná, avšak vzhledem ke stáří a tomu odpovídajícímu opotřebení vyžaduje různé opravy. Ke zvážení je zda investovat energii do oprav a úprav nebo využít potenciál místa ke stavbě nového objektu, a to zcela dle vlastních představ. Dle územního plánu se celý pozemek nachází ve funkční ploše RI - stavby pro rodinnou rekreaci, se zastavěnou plochou do 30% pozemku. Některé chaty v údolí jsou celoročně obydlené a obyvatelstvo je zde velmi pohodové.

Vstup do chaty je chráněný verandou, z předsíně se vstupuje do hlavní obytné místnosti s krbem, následuje kuchyň, koupelna a za garáží pokoj, ve kterém je nutné udělat novou podlahu. Do podkroví se vstupuje po dřevěném schodišti vedoucím od krbu. V podkroví se nacházejí 3 pokoje, které mimo jiné potřebují vymalovat, vyměnit koberce a pro použití v zimě vyžadují vyřešit zateplení.

Na oddělení pozemku je připraven geometrický plán. Pozemek má samostatný vstup a vlastní přípojku. 

Výhodné financování i v dnešní době zajistíme.

Zastavěná plocha 73 m2 

Pozemek 1240 m2 

3D scan

Fotogalerie

605-rzypatro 605-rzyprizemi

Radek Beneš

Dlouhodobě působím v oblasti obchodu, marketingu a financí. Zaměřuji se především na nové stavební příležitosti pro developery i samostatné stavebníky. Stejně dobře poradím kupujícím při jednáních o vyhlédnuté nemovitosti, jakož i prodávajícím, kteří uvažují o prodeji bytu, domu, pozemku nebo průmyslového areálu.

Každá stavba, velká i malá, stejně jako každá nemovitost vyžaduje pozornost a pečlivou přípravu při přípravě prodeje, pronájmu, koupě, rekonstrukce nebo výstavby.   

K poradenství používám metodu „ZSR“, tj. „Zdravý selský rozum“ a radím stejně dobře prodávajícím i kupujícím. 


Radek Beneš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF