HRA pro Tebe


hra_pro_tebe

Koncept HRA pro Tebe začal vznikat v roce 2010. Předtím jsem působil jako instruktor zážitkových a vzdělávacích kurzů Outward Bound pro dospělé a začal jsem se více věnovat dětem a jejich vzdělávání. Nejdříve jsem se stal franšízantem nakladatelství Modrý slon a vydával osobní dětské knihy.

Postupně jsem se stal lektorem programu MISP a lektorem programů Malá technická univerzita a Malá digitální univerzita. Zkušenosti posbírané v realitách, inženýringu a developmentu nyní předávám hravou formou naší budoucnosti - dětem v mateřských školách a na prvním stupni základních škol.

Progam Malé technické univerzity nenásilnou formou a v duchu Komenského myšlenky "Škola hrou" rozvíjí v dětech technické a logické myšlení a dovednosti. Více informací na www.mtuni.cz 

ruz_2298_2_1

Progam Malé digitální univerzity navazuje na polytechnické vzdělávání MTU a pomáhá dětem poznávat digitální svět bez použití monitorů, klávesnic a obrazovek mobilních zařízení. 

Program MISP je jednoduchý a efektivním nástrojem na zlepšení kvality soužití dětí ve školách a školkách. Více na www.misa-cz.com

ruz_2347-2_1  

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Přihlašte se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů