Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Orlické Záhoří - Kunštát

Stavební pozemek 2.670 m2

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Výjimečný pozemek v Kunštátu u Orlického Záhoří s nerušeným výhledem na Orlické hory.

Pozemek s rozlohou 2670 m2, určený územním plánem pro stavbu rodinného domu, se nachází 700m od Ski areálu Jadrné, 2.5km od Ski areálu Bedřichovka a na dohled od osvětleného lyžařského okruhu pro běžkaře.
Na pozemku je již zhotovena přípojka elektřiny. V investici obce bude dokončen nový vodovodní řad i s přípojkou a obecní komunikace bude dovedena až k pozemku. Jako bonus obdrží kupující projektovou dokumentaci na stavbu rodinného domu (dřevěnice) s kladným stanoviskem Správy CHKO.

Pro kupující dále zajistíme aktuální stanoviska správců sítí v lokalitě, potřebná pro územní ouhlas a stavební povolení neno ohlášení stavby. Kupující může projektovou dokumentaci využít dle vlastního uvážení, např. jako inspiraci pro vlastní návrh nebo po aktualizaci použít k vyřízení stanovisek pro územní souhlas a ohlášení stavby. 

Pozemek není zatížen zástavním právem ani jiným věcným břemenem, kromě již dokončené přípojky elektřiny od ČEZ Distribuce.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Katastrální mapa a virtuální prohlídka

Virtuální 3D prohlídka

Katastrální mapa

Radek Beneš

Dlouhodobě působím v oblasti obchodu, marketingu a financí. Zaměřuji se především na nové stavební příležitosti pro developery i samostatné stavebníky. Stejně dobře poradím kupujícím při jednáních o vyhlédnuté nemovitosti, jakož i prodávajícím, kteří uvažují o prodeji bytu, domu, pozemku nebo průmyslového areálu.

Každá stavba, velká i malá, stejně jako každá nemovitost vyžaduje pozornost a pečlivou přípravu při přípravě prodeje, pronájmu, koupě, rekonstrukce nebo výstavby.   

K poradenství používám metodu „ZSR“, tj. „Zdravý selský rozum“ a radím stejně dobře prodávajícím i kupujícím. 


Radek Beneš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF