Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek pro chalupu nebo dům

JAMNÉ U JABLONNÉHO NAD ORLICÍ 

 

PRODÁNO

zastavěná plocha 222 m2

zahrada 1787 m2

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pozemek s jedinečným výhledem na Orlické hory, se zastavěnou plochou 222 m2 a rozlehlou, byť neudržovanou zahradou 1787 m2, na okraji obce Jamné u Jablonného nad Orlicí. Součástí pozemku je venkovské stavení, ve stavu k demolici.

Pozemek nabízí příležitost pro výstavbu nového domu, ať pro rekreaci nebo k celoročnímu bydlení. Elektřina a vodovod jsou funkční, v obci se připravuje výstavba kanalizace.

Sousedé jsou příjemní a klidné okolí svádí k procházkám a odpočinku.

Zahrada i chalupa jsou dlouhodobě neužívané. Chalupu je nutné vyklidit, což možná odhalí různé "poklady" a starožitnosti. Rekonstrukce je možná, ale doporučujeme spíše demolici a využít pozemek k příležitosti začít znovu, podle vlastní představy. Sousední chalupy jsou zčásti využívané pro rekreaci a z části pro trvalé bydlení. 

Okolí je plné lákavých cílů na výlety - lesy, dělostřelecké sruby pohraničního opevnění, lyžování na Bukové hoře, koupání na vodní nádrži Pastviny. Občanská vybavenost a veškeré civilizační vymoženosti jsou dostupné necelé 4km v městečku Jablonné nad Orlicí, doslova pod kopcem. Cesta do hospody trvá pěšky 20 min (2 km) a cesta do školy či školky 10 min (600 m).

3D scan

Fotogalerie

Radek Beneš

Dlouhodobě působím v oblasti obchodu, marketingu a financí. Zaměřuji se především na nové stavební příležitosti pro developery i samostatné stavebníky. Stejně dobře poradím kupujícím při jednáních o vyhlédnuté nemovitosti, jakož i prodávajícím, kteří uvažují o prodeji bytu, domu, pozemku nebo průmyslového areálu.

Každá stavba, velká i malá, stejně jako každá nemovitost vyžaduje pozornost a pečlivou přípravu při přípravě prodeje, pronájmu, koupě, rekonstrukce nebo výstavby.   

K poradenství používám metodu „ZSR“, tj. „Zdravý selský rozum“ a radím stejně dobře prodávajícím i kupujícím. 


Radek Beneš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF