Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Kostelec nad Orlicí

Pozemek pro stavbu domu

NA PRODEJ

2 150 000 Kč

cena včetně provize a právního servisu

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek na jižním okraji Kostelce nad Orlicí o výěře 895 m2. 

Podle územního plánu leží pozemek v zóně pro individuální bydlení v rodinných domech (BI), na okraji zastavitelné oblasti. Z oken budoucího domu bude nerušený výhled na pole a les. V okolí jsou pouze rodinné domy a cestou k hlavní silnici základní škola Gutha Jarkovského. 

Podél pozemku vede nezpevněná obecní cesta, při stavbě domu bude nutné zpevnit cca 50m. Na pozemku je již zřízená přípojka elektřiny a vrt na pitnou vodu. Podél pozemku vede splašková kanalizace, zákres sítí máme k dispozici.

Pro zájemce o energeticky úsporné bydlení máme nabídku realizace pasivního domu, včetně zajištění projektu a vyřízení stavebního povolení. Využití této nabídky není povinné, můžete však veškeré starosti nechat na nás. Vybereme Vám vhodné financování, vypracujeme projekt dle Vašeho přání, vyřídíme stavební povolení a zrealizujeme stavbu domu na klíč. 

Pozemek je díky orientaci na jihozápad ideální pro stavbu pasivního domu s využitím fotovoltaiky. 

Inzerovaná kupní cena je za pozemek, včetně oplocení a již provedené přípojky elektřiny. Cena zahrnuje provizi a právní servis.  

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Financování

Vhodný úvěr a postup financování pro tuto nemovitost připraví Martina Podzimková.

T: 702 747 957

E: martina.podzimkova@bcas.cz

W: martinapodzimkova.cz

KONZULTACE ZDARMA

martina

Radek Beneš

Dlouhodobě působím v oblasti obchodu, marketingu a financí. Zaměřuji se především na nové stavební příležitosti pro developery i samostatné stavebníky. Stejně dobře poradím kupujícím při jednáních o vyhlédnuté nemovitosti, jakož i prodávajícím, kteří uvažují o prodeji bytu, domu, pozemku nebo průmyslového areálu.

Každá stavba, velká i malá, stejně jako každá nemovitost vyžaduje pozornost a pečlivou přípravu při přípravě prodeje, pronájmu, koupě, rekonstrukce nebo výstavby.   

K poradenství používám metodu „ZSR“, tj. „Zdravý selský rozum“ a radím stejně dobře prodávajícím i kupujícím. 


Radek Beneš

Kontaktní formulář